W księdze jest już 751 wpisów

Wpisz się do księgiGrażyna - 15.07.2017 16:52

Witam:) Wasza ostatnia płyta "Wspólne zdjęcie" jest najlepszą z dotychczasowych. "Nokturn" przepiękna cudowna muzyka polecam słuchać w każdym nastroju. Dziękuję Wam bardzo że tworzycie, gracie, że jesteście:)) pozdrawiam wierna fanka z Bukowca:)))

Mariusz - 14.04.2017 17:43

Słucham własnie waszej najnowszej płyty "wspólne zdjęcie", jest cudowna. W 2010 byłem na jedynym koncercie SDM i dobrze,że wówczas wziąłem płyty do podpisu:). Nawet gdzieś mam pamiątkową fotę.Od 15 lat chodzę na Spotkania Zamkowe "Śpiewajmy poezję", uwielbiam poezję przez całe życie.Żałuję,że nie chodziłem częściej na wasze koncerty , gdy jeszcze byliście w SDM. Teraz czytam wpisy tych, którzy byli na koncertach "nowego" SDM i wszyscy piszą,że to już niestety nie to samo, więc w sumie nie żałuję,że nie byłem na koncercie SDM w 2016 w filharmonii.Kurcze nie brałem do siebie przez te lata,że od 2012 nie ma mojego starego SDM. Wmawiałem sobie,że cały czas jesteście, a jednak coś się skończyło.Teraz na mur beton jestem waszym fanem.Najnowsza płyta jest przecudnej urody, więc poproszę o więcej. Teraz pozostaje mi zakupić dwie wcześniejsze i wpadnijcie na koncert wreszcie do Olsztyna:))).Pozdrawiam serdecznie i wesołych świąt:)

Rene - 27.03.2017 12:00

Trochę się ociągałam, żeby Was usłyszeć i zobaczyć na żywo, bo ten rozwód z 2012 bardzo mnie zasmucił. Nie wiedziałam, a raczej nie wierzyłam, że bez KM, bez jego głosu, w którym od zawsze byłam zakochana możecie stworzyć coś, co mi się spodoba. Zaryzykowałam i w piątek 24.03.2017 spotkałam Was na koncercie w Luboniu pod Poznaniem, gdzie mieszkam. I wiecie co? Od pierwszych taktów i dźwięków byłam po prostu zaczarowana! Mój zachwyt był przeogromny, a poruszenie towarzyszyło mi przez cały koncert. Piękne, refleksyjne teksty, wspaniała muzyka, delikatność Oli ( cudownie Cię usłyszeć znowu po tylu latach ! ), humor, tajemniczy i autentyczny głos Darka ( nie sądziłam, że tak pięknie wszystko wyśpiewasz ! ), przepiękne dźwięki wydobywane ze skrzypiec Wojtka, obecność Rysia, no i podkreślający wszystko bas Andrzeja! Bardzo pięknie Wam dziękuję za to, że zaryzykowaliście i że posłuchaliście głosu swojej intuicji, bo to wszystko, co robicie wypływa tylko i wyłącznie z Waszych serc. To był wyjątkowy wieczór i płyty Wasze, które sobie kupiłam też są wyjątkowe. Życzę Wam wszystkiego najlepszego!!! Uściski z Lubonia. Rene

[ << STARE ]